Kiemo vartai

„Wisniowski“ buitiniai stumdomieji kiemo vartai 

Stumdomi kiemo vartai yra funkcionalus ir itin patogus įvažiavimo vartų sprendimas. Tokie vartai nustumiami palei tvoros liniją taip neužimant kiemo naudingo ploto. Vartai gali būti komplektuojami be automatikos, su išorine automatika arba su gamykline stulpe įmontuota automatika. Stulpe paslėptą automatiką gali pasiūlyti tik gamintojas „Wiśniowski“, kurio atstovai mes ir esame. Tai patentuota ir puikiai save pasiteisinusi technologija, naudojama jau daugiau nei 15 metų. Visa stumdomųjų vartų konstrukcija kabo ~8 cm virš žemės ir nėra jokių žeme judančių dalių, kurios apsineštų purvu, sniegu, prišaltų ar užstrigtų. Nereikalingi jokie bėgeliai ant įvažiavimo ar jokios ilgos konstrukcijos vartų judėjimo kryptimis.
Galimi įvairūs vartų varčios užpildymo variantai. Galite rinktis iš daugiau nei 70-ies įvairiausių modelių ir bet kurią spalvą iš RAL spalvų paletės.
Maksimalus buitinių stumdomųjų kiemo vartų plotis yra 6 m, aukštis iki 2 m. Statant vienus priešais kitą į priešingas puses nuvažiuojančius vartus, galima užtverti iki 12 m įvažiavimo plotą.

„Wisniowski“ buitiniai dvivėriai kiemo vartai

Tai dviem varčiomis varstomi kiemo vartai. Vartų varčios tvirtinamos prie stulpų ir juda virš įvažiavimo. Tokie vartai naudojami namų valdose ten, kur nėra vietos stumdomiesiems vartams montuoti, dėl sklypo reljefo ypatumų arba jei nėra vietos vartams nuslinkti į šoną. Dvivėriai vartai – universalus sprendimas su tvirta konstrukcija. Galime pasiūlyti įvairių matmenų dvivėrius ar vienvėrius vartus. Galima komplektuoti su skirtingų pločių varčiomis, kur siauresnė varčia atliktų vartelių funkciją.
Galimi įvairūs vartų varčių užpildymo variantai, galite rinktis iš daugiau nei 70-ies skirtingų modelių. Prie vartų galime pasiūlyti ir patikimą dvivėrių vartų automatiką su avariniu atblokavimu dingus elektrai. Vartai be automatikos komplektuojami su spyna. Standartiškai aktyvi vartų varčia yra dešinė (žiūrint iš kiemo pusės). Vartai su automatika spynos neturi.
Maksimalus buitinių stumdomųjų kiemo vartų plotis yra 6 m, aukštis iki 2 m.

„Wisniowski“ varteliai

Planuojant aptvėrimo sistemą nereikėtų pamiršti ir pėsčiųjų. Jiems turėtų būti skirti įėjimo varteliai, kurie gali būti komplektuojami su paprasta rakinama spyna arba elektromagnetine sklende (jeigu pageidaujate atidaryti vartelius iš namų). Varteliai su elektromagnetine spyna gali būti atidaromi ir raktu. Prie vartelių galime pasiūlyti garso arba vaizdo pokalbio įrenginį, kuris leis atėjusį svečią ne tik girdėti, bet ir matyti. Vartelius galima atidaryti keturiomis kryptimis: į kairę, į dešinę, į vidų, į išorę.

Vartelius galima pritaikyti tiek ir prie buitinių, tiek ir prie pramoninių tvoros segmentų bei kiemo vartų, taigi jie padeda sukurti bendrą tvoros linijos harmoniją. Vartelių  varčias galima užpildyti labai įvairiai, jos gali būti tokios pat kaip ir kiemo vartai ar segmentai, suteikiantys vientisumą visai tvorai.
Galite rinktis iš daugiau nei 70-ies įvairiausių modelių ir daugiau nei 250 spalvų iš RAL spalvų paletės.
Standartinis vartelių plotis 1 m arba 1,2 m.

„Wisniowski“ pramoniniai stumdomieji kiemo vartai

Pramoninių į šoną nustumiamų kiemo vartų konstrukcija patikima ir tvirta, jais galima uždaryti 12 m ir didesnio pločio įvažiavimą. Pagal gembės aukštį galimi trijų tipų vartai: PI 95, PI 130 ir PI 200. Gali būti komplektuojami su automatika ar be jos. Patikima pramoninė automatika užtikrina, kad pramoniniai stumdomieji vartai veiks ilgai ir nepertraukiamai. Visa stumdomųjų vartų konstrukcija kabo ~10 cm virš žemės ir nėra jokių žeme judančių dalių, kurios apsineštų purvu, sniegu, prišaltų ar užstrigtų. Nereikalingi jokie bėgeliai ant įvažiavimo, ar jokios ilgos konstrukcijos vartų judėjimo kryptimis.
Galimi stumdomųjų vartų užpildymo variantai:
– segmentas „Vega B“ (įprasti segmentai su 5 mm skersmens strypeliais ir standumo briaunomis);
– segmentas „Vega 2 D Super“ (sustiprintos konstrukcijos segmentai su dvigubais 8 mm horizontaliais ir 6 mm vertikaliais strypeliais);
– 25×25 mm uždarojo tipo vamzdeliais.
Pramoninių stumdomųjų kiemo vartų plotis gali būti daugiau nei 12 m, aukštis iki 2,5 m. Statant vienus priešais kitą į priešingas puses nuvažiuojančius vartus, galima užtverti dvigubai didesnį įvažiavimo plotį.

Garažo vartai

Buitiniai garažo vartai

Siūlome funkcionalius ir patikimus segmentinius garažo vartus. Tai tyliai veikiantys ir sandarūs vartai su Lietuvos klimatui pritaikyta šilumos izoliacija. Itin tvirtos konstrukcijos vartų segmentams taikoma net 10 metų garantija.

Tai aukštos kokybės, pagaminti iš nerudijančio plieno detalių, segmentiniai garažo vartai už prieinamą kainą.Kitas segmentinių garažo vartų ypatumas – sistema „spyruoklė spyruoklėje”. Ši unikali sistema neleidžia spyruoklėms atsikabinti nuo bėgelių net ir tuo atveju, jei viena iš spyruoklių yra pažeidžiama. Unikalus fiksacijos metodas yra registruotas patentų biure. Taip pat segmentiniai garažo vartai yra patikrinti ir sertifikuoti pagal aukštus Europos saugumo standartų keliamus reikalavimus.

Pramoniniai garažo vartai

Pramoniai segmentiniai vartai yra idealus sprendimas pramoninio ir komercinio tipo pastatams. Pramoninių vartų konstrukcija yra pritaikyta ilgai ir intensyviai eksploatacijai, todėl jų gamyboje yra naudojamos tik aukščiausios kokybės medžiagos.

Pramoniniai vartai yra gaminami iš dvisienių 40 arba 45 mm storio plieninės skardos sekcijų, užpildytų putų poliuretanu. Skardos storis – 0,40 mm, cinkuota, gruntuota, dažyta poliuretanu. Putų poliuretanas yra padengtas specialiu sukibimo laku, kuris užtikrina segmento skarda neatsiskirs nuo poliuretano sluoksnio net po ilgo eksploatavimo laiko. Segmentai yra uždari – išorinės ir vidinės metalo plokštės viršujė ir apačioje yra sandariai sutvirtintos. Standartinėje vartų komplektacijoje yra integruotos apsaugos nuo pirštų prispaudimo, spyruoklių lūžio arba trosų trūkimo. Vartų bėgelių gamybos procese nenaudojami virinimo darbai, todėl nesuardomas apsauginis cinko sluoksnis.

Vartų automatika

Mes siūlome „Beninca“ ženklo vartų automatiką. Šiuo ženklu pažymėta vartų automatika pasižymi pasaulinės klasės kokybe. Visos judančios pavarų mechanizmo detalės ir visi pavarų dantračiai yra pagaminti tik iš metalo. Mechanizme nėra nei vienos plastikinės detalės, todėl galėsite nesibaiminti dėl detalių deformavimosi ar lūžimo.

Kokybiška ir profesionaliai įrengta vartų automatika yra patikimos įeigos ir išeigos kontrolės bei bendros pastato saugumo sistemos dalis. Vartų automatikos pasirinkimą rekomenduojama derinti su bendra pastato saugumo sistema.

Juridiniams asmenims suteikiama 12 mėnesių garantinis laikotarpis. Fiziniams asmenims yra suteikiamas 24 mėnesių garantinis laikotarpis, išskyrus tuos atvejus, kai gamintojas suteikia ilgesnį garantinį laikotarpį. „Beninca“ automatikai fiziniams asmenims taikoma 3 metų garantija.

Vartų automatiką galima rinktis iš kelių skirtingų modelių:

  • automatika atveriamiems vartams;

  • automatika nustumiamiems vartams;

  • automatika garažo ir pramoniniams vartams.