Tvoros

„Wisniowski“ tvorų segmentai pagaminti iš plieninių cinkuotų profilių, strypų arba pinučių panelių, kurie gali būti nudažyti milteliniu būdu pagal Jūsų pageidaujamą RAL spalvą. Siūlomas ypatingai didelis tvoros segmentų formų ir stilių pasirinkimas. Estetiškai parinkti konstrukcijos elementai, kurie jungia dailumą ir komfortą. Tvorų segmentuose gali būti įmontuota dvipusiai atidaroma pašto dėžutė. Galimi įvairūs tvoros stulpelių išpildymo variantai. Maksimalus segmentų plotis 3 m, aukštis – 1,95 m.

Namo tvora žymi jūsų erdvę, užtikrina saugumą ir tampa tikru namų ramybės sargu. Remdamiesi klientų pageidavimais ir poreikiais, sukūrėme dešimtis projektų pavyzdžių, kuriuos galima lengvai pritaikyti ir prie tradicinių bei šiuolaikiškų pastatų. Patogūs, su įvažiavimo vartais ir varteliais susiję, sprendimai užtikrina patekimo į jūsų valdas kontrolę. Pasinaudokite prestižinėmis, funkcionaliomis bei ilgaamžėmis privačių valdų tvorų sistemomis.

„Wisniowski“ tvoros segmentų modeliai:

„Wisniowski“ tvoros ilgaamžiškumas:

Plienas yra viena iš pagrindinių konstrukcinių medžiagų. Kad gautume labai stabilius ir tvirtus tvorų komponentus, užtikriname fizines, mechanines ir technologines aukštos kokybės plieno savybes.

Tik gera apsaugine danga padengta tvora nereikalauja priežiūros daugybę metų. Tai teisingas pasirinkimas, leidžiantis išvengti periodinio paviršiaus atnaujinimo darbų. „Wisniowski“ tvoras darome iš tvirčiausios medžiagos – plieno, kurį nuo surūdijimo apsaugome karštai cinkuodami ir paskui dažydami milteliniu būdu, taikant DUPLEX sistemą.

Technologinį procesą kontroliuojame visuose darbų etapuose ir taip užtikriname aukščiausią įmanomą kokybę. Tai užgarantuojame plieniniams tvorų elementams suteikiama dešimties metų garantiją.