Automatiniai garažo vartai Klaipėdoje ir kitame mieste turi nemažą paklausą. Tie, kurie turi nuosavą garažą dažnai susimasto apie tai,
kad automatiniai garažo vartai būtų nuostabus pasirinkimas. Paprastai šis poreikis kyla dėl patogumo: nereikia išlipti iš automobilio, atidaryti ar uždaryti vartų. Automatiniai garažo vartai šią problemą išsprendžia labai greitai – nuotolinio valdymo pulteliu. Šiuo pasirinkimu ypač galima džiaugtis tuomet, kai už lango blogas oras ir nebereikia lipti iš automobilio. Automatinių garažo vartų privalumus tikrai įvertins ir tie, kurie yra su ribotomis fizinėmis galimybėmis.
Automatiniai garažo vartai pasižymi šilumą izoliuojančiomis savybėmis, kurios palaiko temperatūrą garaže bei sumažina triukšmo lygį, be to, šiems vartams nereikia tiek vietos atidarant, kiek įprastiems vartams.
Automatiniai garažo vartai turi savų privalumų:
¬ Saugumas;
¬ Aukšta šilumos izoliacija;
¬ Patikimumas;
¬ Tvarkinga išvaizda;
¬ Didelis spalvų bei medžiagų pasirinkimas.
Automatiniai garažo vartai yra geras pasirinkimas, tačiau kai jau nuspręsta rinktis būtent tokius vartus, reikėtų pagalvoti dar ir apie tai, kokių konkrečiai reikia. Juk juos matysite kiekvieną dieną ne tik jūs, bet ir kaimynai bei atvykstantys svečiai. Automatiniai garažo vartai gali būti kelių tipų:
¬ Atveriami;
¬ Nustumiami;
¬ Pakeliami segmentiniai.
Šiuo metu populiariausi automatiniai garažo vartai Klaipėdoje ir kituose miestuose yra pakeliami segmentiniai. Šie vartai yra saugesni ir patogesni naudoti nei kitų tipų vartai, be to, ilgaamžiai, nes apsaugoti nuo korozijos. Pakeliamų segmentinių vartų privalumas dar ir tas, kad žiema nereikės nusikasti sniegą vien tam, kad įvažiuoti į garažą, nes jie pirmiausia kyla aukštyn. Tačiau vienas svarbiausių privalumų, kad jiems nereikia daug vietos, kaip, pavyzdžiui, atveriamiems. Automatiniai garažo vartai atsidaro be garso, tad nevargins ir triukšmas.
Išsirinkus automatinius garažo vartus galima pasirinkti ir kitus įtaisus, pavyzdžiui, foto daviklius, kurie neleidžia vartams užsidaryti jei yra kliūtis. Taip pat komforto suteikia ir vartus atidarantis mygtukas esantis viduje. Neretai tie, kurie svarsto apie automatinius garažo vartus susimąsto, kas nutiktų jei dingtų elektra. Gamintojai ir tai yra apgalvoję, tokiu atveju yra įdiegta rankinio atrakinimo galimybė.
Renkantis automatinius garažo vartus būtina atkreipti dėmesį į gamintoją, ar produktas yra sertifikuotas, ar tikrai bus garantuotas pogarantinis aptarnavimas. Pasitaiko ir tokių atvejų kai sugenda automatiniai garažo vartai, tačiau įmonės surasti nepavyksta.
Automatiniai garažo vartai suteiks komfortą, apie kurį svajoja kiekvienas. Paprastas ir saugus naudoti automatinis vartų mechanizmas padarys visą darbą per kelias sekundes bet kokiomis oro sąlygomis. Automatiniai garažo vartai Klaipėdoje ir kituose miestuose patyrusių meistrų dėka sumontuojami greitai, todėl nevargins ilgi montavimo darbai. Tačiau turint tokius vartus gyvenimo kokybė ir komfortas tikrai pasijus.