Apie mus

Mes esame bendros Lietuvos ir Vokietijos įmonės „Heinzmann langai“ , kuri specializuojasi langų gamyboje iš vokiško VEKA profilio, atstovai vakarų Lietuvoje.

Taip pat atstovaujame žymius lenkijos gamintojus, tokius kaip „Stollar“ ir „Plastimet“ , kurie gali pasiūlyti puikų kainos ir kokybės santykį.

Esame atstovai įmonės UAB „Ometa“ vakarų Lietuvos regione ir prekiaujame firmos „Wisniowski“ gaminiais t.y., kiemo, garažo vartais, tvoromis skirtomis reprezentacinei sklypo pusei ir tinklinėmis tvoromis visai teritorijai aptverti.Tam kad pasiūlyti pilną prekių ir paslaugų paketą, siūlome ir šarvuotas namo , bei buto duris. Iš plataus asortimento sau tinkančias duris išsirinks ir išrankiausias klientas.

Taip pat bendradarbiaujame su Lenkijos pergolų gamintojais „Sunwinner“ , kurie gamina itin aukštos kokybės bioklimatines pergolas.

Mūsų įmonėje suburti savo srities profesionalai, turintys ilgametę patirtį statybų sektoriuje, kurie visuomet pasirengę padėti Jums savo patarimais.

Mūsų paslaugos

Plastikiniai langai

Mūsų pasirinkimas: geriau gaminti mažiau, bet tikrai aukštos kokybės gaminius.

Kiemo vartai

„Wisniowski“ kiemo vartai pagaminti iš karšto cinkavimo būdu padengtų plieninių profilių ir strypų, kurie gali būti nudažyti milteliniu būdu.

Pergolos

Pergola puikiai tinka kaip lauko terasa, kuri sukuria malonią erdvę, saugo nuo vėjo, lietaus ar kaitrios saulės, bet kartu leidžia džiaugtis grynu oru.

Durys

Kokybiškos šarvo durys su žymiausiu pasaulio gamintojų spynomis: Cisa, Nemef, Iseo, Evva.

Tvoros

„Wisniowski“ tvora leis Jums mėgautis ja daug metų be jokių papildomų investicijų.

Vartų remontas

Teikiame „Wisniowski“ kiemo vartų remonto ir aptarnavimo paslaugas.