Veka Efectline profilio plastikiniai langai


Langai iš VEKA EFFECTLINE profilių – tai VEKA kokybė už prieinamą kainą. Tuo įsitikino daugelis šia sistema patenkintų vartotojų Europoje. VEKA EFFECTLINE atitinka griežčiausius aplinkosaugos ir statybos standartus. Langų gamybai naudojami A klasės plastiko profiliai, t.y. profilių sienelių storis yra 3mm storio (su galima 0.2mm paklaida). Šiuo metu, kai daugelis gamintojų yra stipriai apkarpę išlaidas, A klasės profilių gamyba už prieinamą kainą VEKA kompanijai tikrai padeda išsiskirti iš minios.
Kitas sistemos privalumas – iki 109mm sumažintas rėmo plotis užtikrina, kad į patalpą pateks daugiau šviesos. Tuo pačiu, pats profilis turi labai geras akustines savybes, taigi įsigydami langus kartu su specialiais, triukšmą slopinančiais stiklo paketais, galite būti tikri dėl apsaugos nuo akustinės taršos.
Nors EFFECTLINE profilių penkių kamerų sistema yra įprasto – 70mm gylio, tačiau dėl plastikinių profilių gamyboje naudojamų itin kokybiškų sudedamųjų dalių, specialios formos armavimo profilių, ne siauresnių kaip 5mm kamerų, EFFECTLINE langai yra ypatingai tvirti ir naudojami visur, kur reikalingas padidintas langų mechaninis atsparumas.
VEKA EFFECTLINE plastikiniai langai puikiai tiks jūsų butui ar biurui. Tai saugumas ir naudojimo patogumas kiekvieną dieną.